Preskočiť na obsah
Katarína Vartášová

Ostatné služby

Katarína Vartášová

Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Obec
Kurimany
Od roku
2013
IČO
47 111 101

Katarína Vartášová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
054 01 Kurimany
Na trhu od
18. apríla 2013
IČO
47 111 101
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 96.22)
Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Podnikanie v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Katarína Vartášová

Katarína Vartášová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kurimany. Podniká od 18. apríla 2013.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Skrášľovacie a iné kozmetické služby“ (96.22). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad kozmetické služby, služby súvisiace so skrášľovaním tela a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Katarína Vartášová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 111 101
Dátum vzniku
18. apríla 2013
Miesto podnikania
054 01 Kurimany
Živnostenský register
Okresný úrad Poprad, vložka č. 740-28813
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 96.22)
Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Katarína Vartášová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Kozmetické služby

  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Katarína Vartášová?

Miesto podnikania je v obci 054 01 Kurimany.

Čím sa Katarína Vartášová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Skrášľovacie a iné kozmetické služby“ (96.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kozmetické služby; služby súvisiace so skrášľovaním tela; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Katarína Vartášová?

IČO je 47 111 101.

Odkedy podniká Katarína Vartášová?

Podnikanie začalo 18. apríla 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Katarína Vartášová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese katarina-vartasova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.